Naruto Soru Bankası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Soru Bankası

Naruto Soru Bankasının Resmi Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular

3 posters
YazarMesaj
Senpai
Admin
Senpai

Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Empty
MesajKonu: Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular   Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 2:52 pm

Evet Arkadaşlar Başlık Açıklıyor Herşeyi.

Mesela Bana Chunin Olan Ninjaların Bile Mal Gibi Kunai ile Dalması Çok Saçma Geliyordu.Narutoda Bazen Yapıyor scratch

En son Senpai tarafından C.tesi Eyl. 04, 2010 3:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.taleworlds.com
Minato/Serdar
Admin
Minato/Serdar

Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Empty
MesajKonu: Geri: Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular   Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 2:59 pm

pat die katon jutsusuyla dalıp çakra harcamak mantıksız ama Very Happy
Minato/Serdar
Admin
Minato/Serdar

MesajKonu: Geri: Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular   Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:00 pm

benim de aklıma takılan şeyler war sıralayayım rock ve gai madem çakra kullanamıyor o zmn suyun üstünde nasıl kalıyorlar ?
Senpai
Admin
Senpai

MesajKonu: Geri: Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular   Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:02 pm

Kullanıyolardır Be.Taijutsu Çakrası Kullanıyolar.Hem Gai Kullanabiliyor king (diye biliyorum)

Birde Katonla Dalıyor Adama.Hayvan Gibi Ateş Topu.Ulan Etkilemiyor Be.Ateş Yakmıcakta Ne Yakcak Bunları Question
Minato/Serdar
Admin
Minato/Serdar

MesajKonu: Geri: Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular   Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:04 pm

benim naruto için 2 tane savaş stratejim war Twisted Evil Twisted Evil

1-naruto bunshin ve kage bunshin kullanabiliyor bunshin ve kage bunshinlerini karışık olarak çıkartsa rakip kage bunshin die dalcak hepsine bunshine daldığında içinden geçecek ve dengesiz bozulcak o zmn kage bunshinler dalıcak işini bitirecek Very Happy

2-kage bunshin çıkartıcak brkaç tane onları henge no jutsu ile halkaya dönüştürcek vücudunun farklı yerlerine takıcak (yanlış anlamayın ) Laughing rakip sağ taraftan bizi tutunca sağ taraftaki halka normal olcak ona vurcuk filan bu şekilde savunamada yapabilir Very Happy Sleep affraid
sonicxc

sonicxc

MesajKonu: Geri: Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular   Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:07 pm

Su üstünde yürüyorlarda Neden Hava Üstünde yürüyemiyolar Bence Gzl Çakra kullanan birisi yürüyebilir hava üzerinde
Senpai
Admin
Senpai

MesajKonu: Geri: Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular   Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:10 pm

Keşke Ninja Olsaydım Be.Yalnızken

Bunshin + Henge

Anladın Sen Onu Laughing

Birde Mesela Kage Bunshin Eşit Miktarda Çakra Dağıtıyor.Ama Kopyalar Hiç Jutsu Falan Kullanmıyor.Mesela 5 Kopya Çıkardığında Aynı 5 Kopya İle Kunai İle Dalıyor Adama.Ne Bileyim Bi sürü Jutsu Var Git Onları Kullan Ya Smile
Anında Patlıyolar.

Minato/Serdar
Admin
Minato/Serdar

MesajKonu: Geri: Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular   Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:10 pm

sonicxc demiş ki:
Su üstünde yürüyorlarda Neden Hava Üstünde yürüyemiyolar Bence Gzl Çakra kullanan birisi yürüyebilir hava üzerinde

hava su gibi deil su yerçekiminden etkileniyor ve sürekli yerde kalıyor ayrıca tanecikleri hava kadar hareketli deil su üstünde yürümenin püf noktası ugun çakrayı sürekli olarak bırakmak ve sürekli suda kendini yukarı doğru itmek havada böyle birşey olmas Wink Wink Wink study study scratch scratch
Minato/Serdar
Admin
Minato/Serdar

MesajKonu: Geri: Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular   Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:11 pm

ben kage bunshin yapardım cepteki para 5 ile çarpılcak 5 tane kopya yapınca istediğim şeyi alcam sonra kopyaları yok edince market sahibi kazıklanmış olucak zuhaha Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Senpai
Admin
Senpai

MesajKonu: Geri: Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular   Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:15 pm

Minato/Serdar demiş ki:
ben kage bunshin yapardım cepteki para 5 ile çarpılcak 5 tane kopya yapınca istediğim şeyi alcam sonra kopyaları yok edince market sahibi kazıklanmış olucak zuhaha Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ehehe İyi Taktik.

Birde Bu Henge Jutsuyla Çok Şey Yapılabilir.Mesela Böcek Olup Adamın İçine Sızılabilir Aslında confused
Minato/Serdar
Admin
Minato/Serdar

MesajKonu: Geri: Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular   Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:22 pm

Senpai demiş ki:
Minato/Serdar demiş ki:

Ehehe İyi Taktik.

Birde Bu Henge Jutsuyla Çok Şey Yapılabilir.Mesela Böcek Olup Adamın İçine Sızılabilir Aslında confused

la alperen sen iyicene sapıttın len Very Happy
Senpai
Admin
Senpai

MesajKonu: Geri: Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular   Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:32 pm

Yok Yahu Öldürmek Amaçlı Diyorum Ben Very Happy

Ero Sennin Kesin Yalnız Olduğu Zaman Bunshin+Henge Yapıyodur Very Happy

Narutoda Hakkında Sorularınız,Saçma Bulduğunuz Veya Kafa Yorduğunuz Konular
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sabit Konular
» Naruto Animesi Hakkında Bilgiler